Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności: Lista laureatów


XX edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności - 2015/2016

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Weronika Marzena Lebowa
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki
Lublin
2
Natalia Justyna Gospodarczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących
Głubczyce
3
Karolina Ruszczyk
III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej
Ostrołęka
4
Sandra Powroźnik
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Lublin
5
Aleksandra Jolanta Kucharska
I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety
Szczecinek
6
Miłosz Rozynek
Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
Sulechów
7
Paulina Danił
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Lublin
8
Krzysztof Więckowski
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Kraków
9
Bartosz Jan Patycki
Technikum Nr 3, Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać
Gorzów Wielkopolski
10
Marcelina Maria Jaroma
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Tomaszów Mazowiecki
11
Justyna Barbara Kubat
Technikum Gastronomiczne Nr 3 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
Gdańsk
11
Maciej Kurp
Liceum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego
Nowy Sącz
13
Igor Kłak
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Sieradz
14
Aleksandra Anioł
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. X.B.W. Ignacego Krasickiego
Kraków
15
Emilian Radosław Kmak
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Marii Konopnickiej
Nowy Sącz


XIX edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności - 2014/2015

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Krzysztof Więckowski
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Kraków
2
Małgorzata Kamila Kaczmarek
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących
Opole
3
Patryk Filip Mikołajec
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Nr 2 im. A. F. Modrzewskiego
Rybnik
4
Radosław Sterna
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego
Gorzów Wielkopolski
5
Zuzanna Katarzyna Smalec
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Lublin
6
Maria Zofia Walewska
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Kraków
7
Sebastian Maciej Stojak
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika
Krosno
8
Aleksandra Julia Włodarczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego
Kraków
9
Gabriela Teresa Ręka
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki
Lublin
10
Katarzyna Zofia Tylkowska
Technikum Gastronomiczne w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Karola Libelta
Poznań
11
Anna Maria Zapolska
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Zespole Szkół nr 125
Warszawa
12
Mariola Gałązka
Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie Nr 1 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego
Warszawa
13
Anna Budka
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja
Wałbrzych
14
Klaudia Luchowska
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika
Biłgoraj
15
Gabriela Agnieszka Leszka
III Liceum Ogólnokształcšce w Zespole Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej
Ostrołęka


XVIII edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności - 2013/2014

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Jakub Woźniak
Technikum w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Radom
2
Piotr Jan Liszka
Technikum Gastronomiczne Nr 11 w Zespole Szkół Gastronomicznych Nr 2 im. prof. O. Bujwida
Kraków
3
Sylwia Magdalena Lubas
III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza
Tarnów
4
Magdalena Andruszkiewicz
II Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 12
Poznań
5
Maria Załęska
IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Zespole Szkół Nr 125
Warszwa
6
Joanna Magdalena Gomółka
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Lublin
7
Łukasz Henryk Ćwięczek
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Nr 2 im. A. F. Modrzewskiego
Rybnik
8
Rafał Kaczyński
Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie Nr 1 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego
Warszawa
9
Kinga Angelina Szczepaniak
II Liceum Ogólnokształcące im. K. Jagiellończyka w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Elbląg
10
Zuzanna Katarzyna Smalec
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Lublin
11
Gabriela Agnieszka Leszka
III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej
Ostrołęka
12
Mateusz Siwek
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
Lublin
13
Grzegorz Dawid Marzec
Technikum Nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Sosnowiec
14
Adrianna Jagoda Żurek
II Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 12
Poznań
15
Grażyna Maria Świtacz
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki
Lublin


XVII edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności - 2012/2013

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Iga Zendran
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Żary
2
Izabela Anna Wasiak
Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie
Toruń
3
Łukasz Barnaba Lepianka
Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie Nr 1 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego
Warszawa
4
Kamil Paweł Brończyk
Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
Bobowa
5
Agnieszka Anna Wójcik
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 2 im. A. F. Modrzewskiego
Rybnik
6
Mateusz Michalak
I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego
Zielona Góra
7
Mateusz Gemba
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego w Zespole Szkół Agrobiznesu
Człuchów
8
Gabriela Różańska
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcšcych Nr 2
Gorzów Wielkopolski
9
Kamila Kowalczyk
Technikum Gastronomiczne Nr 11 w Zespole Szkół Gastronomicznych Nr 2 im. prof. O. Bujwida
Kraków
10
Magdalena Andruszkiewicz
II Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 12
Poznań
11
Paweł Czuryło
Technikum Uzupełniające nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
Biřgoraj
12
Andrzej Nowak
V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego
Kraków
13
Kamila Barbara Brykalska
Technikum Gastronomiczne Nr 1 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. J. Iwaszkiewicza
Bydgoszcz
14
Beata Celina Materek
Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego
Kielce
15
Zuzanna Katarzyna Kawczyńska
Technikum w Zespole Szkół im. Gen. D. Chłapowskiego
Bolechów
16
Sylwia Magdalena Lubas
III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza
Tarnów


XVI edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności - 2011/2012

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Joanna Barbara Rymarczyk
Zespół Szkół
Szczyrzyc
2
Urszula Brytan
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
Biłgoraj
3
Hanna Giza
Technikum Gastronomiczne w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin
4
Barbara Kubinowska
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki
Lublin
5
Anna Wolska
Technikum Zawodowe nr 2 w Zespole Szkół Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika
Stargard Szczeciński
6
Gabriela Różańska
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących
Gorzów Wielkoposlki
7
Iga Zendran
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Żary
8
Aleksandra Łapiak
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
9
Izabela Anna Wasiak
Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie
Toruń
10
Magdalena Tulińska
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
11
Agnieszka Anna Wójcik
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. A.F. Modrzewskiego
Rybnik
12
Jolanta Ciągło
Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Nowy Sącz
13
Paweł Podsiadły
Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Żary
13
Patrycja Anna Kowalczyk
XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 14
Wrocław
14
Anna Karolina Zawojska
III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego
Białystok


XV edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności - 2010/2011

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Joanna Amrogowicz
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
2
Dagmara Wymysłowska
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
3
Aneta Nowicka
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Czaplinek
4
Joanna Barbara Rymarczyk
Zespół Szkół w Szczyrzycu
Szczyrzyc
5
Urszula Brytan
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
Biłgoraj
6
Paulina Joanna Gnaś
I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety
Szczecinek
7
Anna Paczka
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 2
Rybnik
8
Patrycja Angelika Wojtyra
I Liceum Ogólnokształcące
Oleśnica
9
Monika Barbara Kozioł
Zespół Szkół Technicznych
Mielec
10
Sylwia Stylińska
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
Lublin
11
Olimpia Marcjanna Jasielska
I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego
Zielona Góra
12
Kamil Grzyb
Zespół Szkół Nr 1
Koszalin
13
Róża Anna Ludwikowska
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Olsztyn
14
Anna Nowacka
Zespół Szkół Nr 6 im. M. Reja
Szczecin
15
Mateusz Żaboklicki
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
Warszawa


XIV edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności - 2009/2010

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Mateusz Baran
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Reymonta
Tęgoborze
2
Dawid Pawlos
Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Zespole Szkół Ogólnokształcących
Biłgoraj
3
Bartłomiej Sebastian Chlebda
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 2
Kraków
4
Justyna Natalia Czochańska
Zespół Szkół Gastronomicznych
Białystok
5
Karolina Barbara Śmiech
Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. K.A. Jaworskiego
Chełm
6
Sylwia Stylińska
I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica
Lublin
7
Marta Kupisz
Zespół Szkół Chemicznych
Włocławek
8
Maciej Mikosza
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
9
Anna Stokowska
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Kardynała S. Wyszyńskiego
Czyżew
10
Agnieszka Klaudia Henrykowska
I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego
Zielona Góra
11
Anna Paczka
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 2
Rybnik
12
Monika Barbara Kozioł
Zespół Szkół Technicznych
Mielec
13
Karol Krawiec
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. S. Kostki
Lublin
14
Andrzej Maciej Szafrański
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Czaplinek
15
Piotr Trzaska
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Toruń


XIII edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2008/2009

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Monika Maria Wójcik
I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum
Sandomierz
2
Agnieszka Justyna Mazik
Zespół Szkół im. C. K. Norwida
Częstochowa
3
Paulina Aleksandra Sowińska
Zespół Szkół nr 14
Wrocław
4
Renata Kin
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
Poznań
5
Anna Paczka
Zespół Szkół nr 2 im. A. F. Modrzewskiego
Rybnik
6
Tomasz Tadeusz Skorczewski
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
7
Hanna Giza
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. M. Dąbrowskiej
Dęblin
8
Karolina Barbara Śmiech
Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. K. A. Jaworskiego
Chełm
9
Jakub Karol Kula
IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza
Częstochowa
10
Dawid Pawlos
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. ONZ
Biłgoraj
11
Marcelina Szadkowska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. I Armii Wojska Polskiego
Łodź
12
Filip Piotr Stramecki
Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja
Wałbrzych
13
Dorota Magdalena Radzińska
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
14
Norbert Wąsik
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Żary
15
Karolina Gruba
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki
Lublin


XII edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2007/2008

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Daria Leconte
Zespół Szkół Nr 2
im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
2
Agata Szczurowska
Zespół Szkół Nr 14
Wrocław
3
Marta Błaszkiewicz
XIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin
4
Filip Stramecki
Zespół Szkół Nr 2
im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
5
Tomasz Dera
Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1
Kraków
6
Marta Nieborak
XIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin
7
Beata Prajsner
II Liceum Ogólnokształcące
im. Generałowej Zamoyskiej
Poznań
8
Ilona Baraniak
I Liceum Ogólnokształcące
im. S. Dubois
Wałbrzych
9
Tomasz Skorczewski
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
10
Paulina Sowińska
Zespół Szkół Nr 14
Wrocław
11
Katarzyna Gajo
XXI Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Stanisława. Kostki
Lublin
12
Barbara Średzińska
Zespół Szkół Gastronomicznych
Białystok
13
Marta Szymoniak
VIII Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza
Poznań
14
Mateusz Buczyniak
Zespół Szkół Nr 1
Wieluń
15
Jacek Adamczyk
Zespół Szkół Gastronomicznych
Gorzów Wielkopolski


XI edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2006/2007

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Paweł Konopa
Zespół Szkół Nr 2
Ciechanów
2
Jakub Czułowski
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. M. Dąbrowskiej
Dęblin
3
Marta Błaszkiewicz
XIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin
4
Ewelina Grotowska
Zespół Szkół Nr 2
im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
5
Marta Nieborak
XIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin
6
Emil Boniek
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
7
Grzegorz Smolarczyk
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Kielce
8
Aleksandra Idzior
Zespół Szkół Nr 2
im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
9
Magdalena Rewaj
I Liceum Ogólnokształcące
im. B. Prusa
Żary
10
Joanna Tarasiewicz
Zespół Szkół Nr 2
im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
11
Elżbieta Balawejder
Zespół Szkół
Kańczuga
12
Tomasz Dera
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1
Kraków
13
Ewelina Pers
Liceum Ogólnokształcące Św. Marii Magdaleny
Poznań
14
Agata Machalla
I Liceum Ogólnokształcące
im. K. Marcinkowskiego
Poznań
15
Aleksandra Papaj
I Liceum Ogólnokształcące
im. A. Osuchowskiego
Cieszyn


X edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2005/2006

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Alicja Dzięcioł
Zespół Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
2
Jakub Czułowski
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin
3
Paweł Żerebiecki
Zespół Szkół Chemicznych
Włocławek
4
Justyna Marszałek
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Żary
5
Agnieszka Kalicka
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
Sosnowiec
6
Lidia Kępka
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych
Otwock
7
Szczepan Kowalczyk
Zespół Szkół Ekonomicznych
Dębica
8
Łukasz Mariusz Smyk
Zespół Szkół Nr 1
Hrubieszów
9
Beata Latocha
Zespół Szkół Nr 6 im. M. Reja
Szczecin
10
Paweł Konopa
Zespół Szkół Nr 2
Ciechanów
11
Grzegorz Smolarczyk
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Kielce
12
Agnieszka Jędrzejowska
Zespół Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego
Gorlice
13
Tomasz Dera
Zespół Szkół Gastronomicznych
Kraków
14
Małgorzata Zielińska
Zespół Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja
Wałbrzych
14
Paula Jędrzejewska
III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
Wałbrzych


IX edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2004/2005

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Mateusz Zakrzewski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Trzciel
2
Iwona Smutek
XIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin
3
Aneta Antczak
I Liceum Ogólnokształcące
Częstochowa
4
Beata Latocha
Zespół Szkół nr 6 im. M. Reja
Szczecin
5
Justyna Marszałek
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Żary
6
Diana Wasąg
Zespół Szkół nr 2
Wałbrzych
7
Krzysztof Łyżwiński
XIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin
8
Marta Wyrzykowska
Zespół Szkół Gastronomicznych
Warszawa
9
Marcin Mańkowski
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych
Gliwice
10
Łukasz Smyk
Zespół Szkół nr 1
Hrubieszów
11
Marcin Zecer
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
Ostrołęka
12
Jakub Czułowski
Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Dęblin
13/14
Kacper Pilarczyk
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Żary
13/14
Anna Bielenia
Zespół Szkół Gastronomicznych
Białystok
15
Krzysztof Sałaga
IX Liceum Ogólnokształcące
Częstochowa


VIII edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2003/2004

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Małgorzata Purłan
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
Gdańsk-Wrzeszcz
2
Anna Stachowicz
Zespół Szkół w Dąbrowicy
Sobolów
3
Małgorzata Woźniel
Zespół Szkół Nr 2
Mrągowo
4
Marta Kuczyńska
Zespół Szkół Nr 2 (LO)
Wałbrzych
5
Łukasz Smyk
Zespół Szkół Nr 1
Hrubieszów
6
Sebastian Sacharowski
Zespół Szkół Nr 2 (LO)
Wałbrzych
7
Anna Bednarek
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin
8
Damian Metyk
Zespół Szkół
Oleszyce
9
Leszek Szołtysek
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych
Gliwice
10
Krzysztof Bernatowicz
XIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin
11
Arkadiusz Tuwalski
Zespół Szkół Nr 2
Ciechanów
12
Łukasz Bielenda
Zespół Szkół Technicznych
Mielec
13
Anna Kierznikiewicz
Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Gdynia
14
Karolina Kulbaka
Zespół Szkół Nr 5
Lublin
15
Elżbieta Kamińska
Zespół Zawodowych Nr 4
Chełm


VII edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2002/2003

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Grzegorz Pasula
Zespół Szkół Nr 3
Bochnia
2
Sylwia Konopka
Zespół Szkół Nr 1
Hrubieszów
3
Małgorzata Woźniel
Zespół Szkół Nr 2
Mrągowo
4
Anna Grzybowska
Zespół Szkół Gastronomicznych
Częstochowa
5
Piotr Serafin
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
Biłgoraj
6
Damian Metyk
Zespół Szkół
Oleszyce
7
Kamila Stępień
Zespół Szkół Nr 2
Szczecinek
8
Arkadiusz Tuwalski
Zespół Szkół Nr 2
Ciechanów
9
Karolina Słupczewska
Zespół Szkół Gastronomicznych
Toruń
10
Kornelia Brudek
Zespół Szkół Rolniczych
Pszczyna
11
Iwona Rybicka
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
12
Jolanta Bach
Zespół Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych
Gdynia
13
Ewa Konopka
Zespół Szkół Nr 1
Hrubieszów
14
Łukasz Bielenda
Zespół Szkół Technicznych
Mielec
15
Marcin Trzęsowski
Zespół Gastronomiczno - Hotelarskich
Kalisz


VI edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2001/2002

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Leszek Szołtysek
Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych
Gliwice
2
Joanna Rogalewska
Zespół Szkół Zawodowych
Gdańsk - Wrzeszcz
3
Dorota Małek
Zespół Szkół Gastronomicznych
Częstochowa
4
Ewa Konopka
Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa
Hrubieszów
5
Agnieszka Pasula
Zespół Szkół Gastronomicznych
Sosnowiec
6
Sylwia Konopka
Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa
Hrubieszów
7
Marcin Worobec
Zespół Szkół Gospodarczych
Szczecin
8
Tomasz Biecke
Zespół Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych
Gdynia
9
Monika Jachowicz
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
Koszalin
10
Krzysztof Filipowicz
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin
11
Agnieszka Kałążna
II Liceum Ogólnokształcące
Poznań
12
Agnieszka Dec
Liceum Ogólnokształcące Marii Magdaleny
Poznań


V edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 2000/2001

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Robert Arent
Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Gdynia
2
Daniel Haluch
Zespół Szkół Gospodarczych
Szczecin
3
Kinga Wagner
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Kalisz
4
Ewelina Jakubczyk
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
Iwonowicz Zdrój
5
Małgorzata Drynda
Zespół Szkół Gastronomicznych
Częstochowa
6
Paweł Sychowski
Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Gdynia
7
Marcin Worobec
Zespół Szkół Gospodarczych
Szczecin
8
Artur Grzywacz
Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu
Lębork
9
Radosław Ściegliński
Zaspół Szkół Zawodowych Nr 2
Tomaszów Mazowiecki
10
Krzysztof Piotrowski
Zespół Szkół Gastronomicznych
Sosnowiec



IV edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 1999/2000

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Daniel Haluch
Zespół Szkół Gospodarczych
Szczecin
2
Magdalena Bubelska
Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących
Jarosław
3
Mariusz Lis
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
Chełm
4
Milena Kwaśniak
Zespół Szkół Gastronomicznych
Sosnowiec
5
Jarosław Wyrwisz
Zespół Szkół Gastronomicznych
Lublin
6
Grażyna Tucholska
Zespół Szkół Gospodarczych
Szczecin
7
Elżbieta Czoch
Technikum Gastronomiczne Sióstr Niepokalanek
Nowy Sącz
8
Przemysław Puls
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
9
Joanna Cichocka
Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących
Jarosław
10
Sebastian Skwierczyński
Zespół Szkół Nr 2
Mrągowo



III edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 1998/1999

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Mariusz Wójcik
Zespół Szkół Zawodowyh nr 2
Bielsko - Biała
2
Tomasz Piętka
Zespół Szkół Gastronomicznych
Warszawa
3
Marcin Kozłowski
Zespół Szkół Zawodowych
Sulechów
4
Monika Oleksiak
Zespół Szkół Gastronomicznych
Warszawa
5
Stanisława Świerczek
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Jarosław
6
Krzysztof Matłosz
Zespół Szkół Gospodarczych
Rzeszów
7
Beata Misiarz
Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Bielsko Biała
8
Agnieszka Sobkiewicz
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
9
Justyna Bobrowicz
Zespół Szkół Gastronomicznych
Białystok
10
Dariusz Marczuk
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz



II edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 1997/1998

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Anna Mazur
Zespół Szkół Technicznych
Mielec
2
Robert Gajda
Niepubliczne Technikum Zawodowe
Kielce
3
Andrzej Szeremeta
Zespół Szkół Gastronomicznych
Białystok
4
Aleksandra Nabożna
Zespół Szkół Gastronomicznych
Tarnów
5
Marcin Kozłowski
Zespół Szkół Zawodowych
Sulechów
6
Sebastian Synowiec
Zespół Szkół Gastronomicznych
Wrocław
7
Jowita Waśniewska
Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Mława
8
Agnieszka Szukała
PTG SS Urszulanek
Pniewy
9
Grzegorz Frąckowski
Zespół Szkół Gastronomicznych
Bydgoszcz
10
Janusz Bartłomiej
Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Bielsko Biała
11
Wioletta Stoch
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Jarosław



I edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu - 1996/1997

Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
1
Jadwiga Kuchta
Zespół Szkół Gastronomicznych
Warszawa
2
Piotr Witos
Zespół Szkół Gastronomicznych
Wrocław
3
Grzegorz Czerkasow
Zespół Szkół Gospodarczych
Szczecin
4
Dorota Osypiuk
Zespół Szkół Zawodowych
Biała Podlaska
5
Beata Włodyka
Zespół Szkół Zawodowych
Iwonicz
6
Joanna Szybała
Zespół Szkół Ekonomicznych
Dębica
7
Agnieszka Olejarz
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Jarosław
8
Dorota Łyszkowska
Zespół Szkół Gastronomicznych
Warszawa
9
Katarzyna Błaszczyk
Zespół Szkół Gospodarczych
Szczecin
10
Jacek Herbasz
Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Gdynia

 



Copyright © 1999-2016 Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności




XVI Edycja: Regulamin, Terminarz, Tematyka wiodąca, Literatura, Wykaz okręgów, Wzory protokołów
START | Lista laureatów | Komitet Główny | Sponsorzy | Galeria | Kontakt